tv prima archiv cz

Ano, šéfe! – nový díl – video recepty online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Stalo se již zvykem, že každé úterý večer usedají k televizi milovníci zábavy, ale hlavně kuchařského umění. To dokonale dokáže skloubit v jedno vyhlášený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Své umění ukazuje v pořadu Ano, šéfe!

V současné době vysílá televize Prima již třetí řadu pořadu Ano, šéfe! Ten se stal velmi populárním a diváci každé úterý čekají s napětím, co přinese nový díl. Vždy se pak dočkají mnoha peprných, ale i zábavných hlášek šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Ten je šéfkuchařem Café Imperial a zároveň majitelem restaurace Divinis, překvapuje mnoha recepty online. Díky televizi se stal také postrachem mnoha restaurací. Tam si ho vždy majitelé přizvou, jelikož nejsou z nějakého důvodu s chodem svého podniku spokojeni. A to už je úkol pořadu Ano, šéfe!

Šéf do podniku dorazí, zanalyzuje chyby a jde na věc. Snaží se poradit hlavně kuchařům, jak v kuchyni postupovat, ale také s provozem restaurace, jak upravit jídelníček a jiné další užitečné tipy. Pohlreich je znám také svou povahou, kdy mnohdy lidem poví, co se jim nemusí líbit. O to více jsou jeho rady cenné a často vedou k cíli pořadu – udělení známy Ano, šéfe!

Ano, šéfe online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Ano, šéfe, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.