tv prima archiv cz

Autosalon | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Pokud jste milovníkem silnic a především vozů, které se po nich prohánějí, určitě se vám vyplatí v sobotu ráno si nařídit budíka na dřívější hodiny. Právě nyní budete moci sledovat, co je ve světě motorů nového, jaké se chystají novinky či mnohé další zajímavé věci. Stačí si jen naladit Primu a pořad Autosalon.

Tím vás každé sobotní dopoledne provází moderátoři Jitka Čvančarová a Zbyněk Meruňka. Pořad Autosalon přináší největší novinky ze světa silnic, takže pokud vás toto téma zajímá, je určen právě vám.

V Autosalon se vám představí ty největší novinky a pecky, které se chystají. Důkladně se podíváte na značky, jako třeba Audi, Škoda, Mercedes, Opel, Renault, Porsche či mnohé další. Dozvíte se největší novinky a zajímavosti, které se vašich miláčků týkají.

Díky tomuto zábavnému motoristickému pořadu se navíc dozvíte také mnoho dalších užitečných rad, které nejednou rádi využijete. Nejen pánové, ale také dámy uvítají, když se budou moci z blízka podívat na ty nejlepší auta, důkladně si je rozebrat a podívat se, co vlastně a jak nabízí. A od toho je zde Autosalon.

Autosalon online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Autosalon, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.