tv prima archiv cz

Hádej, kdo jsem! online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Jeden z nejpopulárnějších pořadů, jaký na televizi Prima běží a nejpopulárnější zábavní pořad vůbec. To vše nabízí pořad Hádej, kdo jsem, který má na televizních obrazovkách už své stálé místo. Jak už podle názvu vyplývá, hadači se snaží úhadnout, kdo naproti nim sedí.

Celým pořadem provází populární moderátor Petr Vondáček. Ten má naproti sobě hadačský stolek, kde nyní sedí čtyřčlenná porota ve složení Alice Bendová, Eva Holubová, Bohumil Klepl a Václav Vydra, který nyní alternuje za Martina Zounara.

Pořad Hádej, kdo jsem, nabízí čtyři kola. V prvních třech naproti hádajícím celebritám sedí pro ně neznámá osoba, jejíž se čtveřice snaží uhodnout povolání. Dotazovaná osoba začíná krátkou indicií a poté poslouchá otázky, na které odpovídá ano či ne. Pokud hádající ani na desátý pokus povolání neuhodnou, výherce si odnáší plné prasátko výhry.

V posledním kole jsou hádajícím zavázány oči a musí uhodnout jméno celebrity, která naproti nim sedí. Celý pořad je pojat velmi zábavně a rozhodně se u něj nebudete nudit. Bavit vás nebude jen moderátor a čtyři hlavní postavy, ale také mnohé zábavné historky a výroky našich čtyřech hádajících.

Hádej, kdo jsem online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Hádej, kdo jsem, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.