tv prima archiv cz

Přešlapy nové díly online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Komedii středního věku, přesně to je to, co nabízí seriál televize Prima Přešlapy. Každou středu se zde setkáváme s osudy tří dvojic, která řeší vlastně úplně normální problémy, starosti i radosti, často však s humorem. A právě tím se chce ukázat na to, jaký vlastně život je.

Život po třicítce, v této době se Přešlapy odehrávají. Hlavní roli v něm hrají tři dvojice – Jana s Petrem, Karolína a David a také Radka s Adamem. Všichni vlastně řeší to hlavní – jejich život. V mnoha situacích se určitě poznáte, jen si to někdy ani neuvědomíte.

Ten chce kratší známost, ta touží po stálém životním partnerovi, jiná zase po dětech, jiný po nezávazném životě. Chce si užívat, ale ona by radši doma plánovala rodinu. Asi takovýmto způsobem s snaží Přešlapy pohlížet na svět. Vždy nezapomenou dodat tolik potřebný humor a situaci odlehčit. Podívejte se na nové díly online.

V Přešlapech se tak setkáváme s tím, co nás denně nejen na ulici, ale hlavně u nás doma potkává. Běžná trápení a pocity štěstí, jen někdy zaměřena do skutečného detailu a podána tak, jak existují. Řešte problémy s nadhledem. Berte to jako komedii.

Přešlapy online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí seriálu Přešlapy, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.