tv prima archiv cz

Prima Play TV: Ohnivý (Ohnivé) kuře přehrát online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Dva kluci, kamarádi, se vrací z vězení a mají společný sen. Chtějí mít vlastní restauraci a připravovat v ní ty největší pochoutky. Jenže vše vždy nejde tak, jak se předpokládá a jejich životy se propletou s ostatními. Seriál TV Prima Ohnivé kuře tak slibuje spoustu zábavy a příjemné podívané.

Hlavními představiteli seriálu Prima Play TV Ohnivé kuře, který si můžete přehrát online na primaplay či na TV Prima, kde můžete navštívit také archiv, jsou Mike a Burák. Ty hrají Jakub Prachař s Janem Dolanským.

V seriálu Ohnivý kuře se však objevuje spousta dalších známých herců – Kristýna Leichtová z Dokolaného světa, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková z Kambeku, Michal Suchánek z Partičky, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Pavel Batěk a celá řada dalších oblíbených tváří.

Ohnivý kuře se točí ve městečku Janovy lázně, kam se Mike s Burákem vrací. Talentovaní kuchaři chtějí provozovat zděděnou hospodu, ta je ale v dezolátním stavu, a tak musí vymyslet jiné řešení.

Seriál nás zavede i do luxusního hotelu Grand, po němž prahne snacha místního majitele. Dalším známým místem je cukrárna u paličaté Kláry, asijská večerka nebo oblíbený podnik u Slepičků. Sledujte seriál online na prima play a dozvíte se o nich víc.

PS: Oblíbený seriál nabízí také bonus navíc. Na závěr každého dílu odtajní divákům u obrazovek zajímavé recepty, které si může vyzkoušet opravdu každý.

Prima Play TV: Ohnivý (Ohnivé) kuře přehrát online poslední díly:

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.