tv prima archiv cz

Prostřeno tv prima video recepty – www .prima cz | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Baví vás vařit, rádi pohostíte u sebe doma čtyři další lidi a ještě si dost možná vyděláte slušně peníze? Díky televizi Prima máte možnost. Stačí se jen přihlásit do pořadu Prostřeno, který všechny uvedené parametry zcela jistě splní.

Populární dvojice Jana Boušková a Václav Vydra vás každý všední den v podvečer provedou pořadem Prostřeno. V něm se každý týden utká pětice soutěžících, kteří se postupně střídají v hoštění ostatních, pro které připravují nejen své recepty, ale také doprovodný program.

Nejen recepty, ale vše okolo hodnotí ostatní účinkující pořadu Prostřeno a ten, kdo získá nejvíce bodů, obdrží také finanční obnos. Každý ze soutěžících nejprve ostatním předloží své menu a poté už začne připravovat vše k tomu, aby se jeho velký den povedl.

Hosty doma uvítá, provede je bytem a pak už se čeká, jakým způsobem je pohostí. Většinou se doplní také doprovodný program. Takto se vystřídá pět soutěžících, ze kterých se jeden stane králem Prostřeno na www .prima cz. Můžete se zde podívat na video a také na recepty, jaké lidé připravují a jakými se snaží zaujmout.

Prostřeno online ke shlédnutí

Všechny díly tohoto nového kulinářského pořadu naleznete na iProstreno.cz, kde se dozvíte také mnoho zajímavostí například o moderátorech pořadu a spoustu dalších věcí…

Tagy: , , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.