tv prima archiv cz

Rande naslepo! video online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Toužíte po známosti, ale veškeré dostupné metody, jak toho pravého protějška sbalit, nevyšly? Nezoufejte a zkuste se přihlásit do zábavného pořadu televize Prima. Domluvte si Rande naslepo a právě díky němu můžete najít lásku na zbytek života.

Jestliže jste už zkusili najít lásku na internetu, na diskotéce, v baru či v práci, ale nikde se vám to nepovedlo, zkuste se obrátit na televizi. Konkrétně pak na pořad Rande naslepo. Tím vás každý čtvrtek od dvaceti hodin provede ostřílený bavič Miloš Knor a jeho video online.

Jeho břitký humor vás určitě u televize udrží. A pak budete moci sledovat, jak se naslepo lidé seznamují. Tři nezadaní muži a dvě ženy, nebo naopak, jsou každý týden pozváni do studia. Navzájem se nevidí a kladou si otázky. Tři kategorie jsou hlavní, dvě vedlejší.

Jedná se o otázky na cokoliv, dojde i na pikantnosti. Každé kolo jeden soutěžící vypadne a až zbudou dva, vzájemně se poznají. Z Rande naslepo vznikne večeře a po ní se ukáže, zda se zrodí nový vztah, či se na novou lásku bude muset čekat další týden.

Rande naslepo online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Rande naslepo, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.