tv prima archiv cz

S Italem v kuchyni recepty | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Vaření má v krvi, věnovala se mu celá jeho rodina. A nejedná se o ledajakého kuchaře, nýbrž o vyhlášeného labužníka Emanuela Ridi. Ten se každou neděli v podvečer ukazuje divákům televize Prima, kde se představuje ve svém pořadu S Italem v kuchyni.

Jak už jméno Emanuele naznačuje, jedná se o pravého Itala. Rodák ostrovu Elba už ale patnáct let žije v Praze, kde má také svou restauraci. V pražském bytě si navíc vybudoval takovou kuchyň, že v ní každý týden ukazuje své recepty televizním divákům.

Vaříme s Italem v kuchyni vám nabídne ty nejlepší italské speciality a pochoutky. Stejně tak zde ale najdete postupy a recepty na vyhlášené české pochoutky a jiné delikatesy, včetně dezertů a různých nápojů.

Emanuele se vám bude přípravu snažit předvést nejen v kuchyni, ale také při nákupech a jiných zajímavých věcech, kterými svůj pořad S Italem v kuchyni okoření. Stejně tak, jako jeho významní hosté. Ital v kuchyni bude na vaší televizní obrazovce rád jako doma.

S Italem v kuchyni online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu S Italem v kuchyni, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.