tv prima archiv cz

Top Star Magazín online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Zajímá vás kdo, kde, s kým, jak a proč? Tak si ve středu večer nalaďte televizi Prima, kde má své stálé místo populární TOP STAR magazín. Ten přináší život celebrit a novinky ze showbyznysu, avšak ve zcela objektivní podobě.

Nejedná se o žádný bulvár, nýbrž o zcela seriózní pořad, který se obyčejným televizním diváků, snaží přiblížit, co se děje ve světě hvězd. Často zavítá do soukromí celebrity, rozebere jejich životní situace a to do podrobna. Diváci TOP STAR magazínu se pak mohou těšit na velice známé reportáže.

TOP STAR online magazín přes svou moderátorku Mahulenu Bočanovou přinese do vašich obývacích pokojů novinky, které se právě všude probírají a pohled na ně nejen od obyčejných lidí, ale také od expertů. Vše velmi seriózně. A právě to diváky k tomuto pořadu přitahuje.

Podíváte se do světa večírků a různých oslav, módní policie zase rozebere, jak se vybrané hvězdy oblékají a co by rozhodně měly změnit. Zkrátka díky TOP STAR magazín budete světu celebrit a hvězd o něco blíže, podíváte se na to, jak žijí a co je na tom, co se o nich říká, skutečně pravda.

Top Star Magazín online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí pořadu Top Star Magazín, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na play.iprima.cz

Tagy: , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.