tv prima archiv cz

Zázraky života – přehrát video online | TV Prima archiv pořadů

Sponzorované odkazy

Každý z nás, ať už dříve či později, zatouží po tom, aby na svět přivedl potomka. Ne vždy se ale toto přání splní. Co dělat pak? Exitus několik možností, televize Prima se vydala svou. A to, když spustila seriál Zázraky života.

Ten je zaostřen na moderní medicínu a na způsoby, jak někdy splnit i nemožné. Při dnešním způsobu života a všem okolním podmínkám se stává stále častěji, že páry na svět nemohou přinést to, po čem touží – svého potomka. Zázraky života ale tyto problémy, alespoň v televizním seriálu, řeší.

Speciální lékaři, kteří celý svůj život zasvěcují k tomu, aby se na svět dostalo co nejvíce nových lidí, i když je to někdy velice složitě, vede scénáristka Eva Papošková. Ta vytvořila hlavní postavy, kterými v seriálu jsou MUDr. Eliška Diamantová, RNDr. David Salač, Monika Salačová, MUDr. Marek Tichý či další.

Seriál Zázraky života, kde můžete přehrát video online, je tak pohledem nejen do lékařského prostředí, ale také do lidských vztahů, problémů a jejich radostí. Tou největší však je, když se na svět dostane nové dítě.

Zázraky života online ke shlédnutí

TV Prima už naneštěstí neposkytuje možnost sdílení videí seriálu Zázraky života, tudíž jsme byli nuceni online videa ke shlédnutí smazat. Podívat se na ně můžete na následujícím odkazu, jež vede na oficiální portál play.iprima.cz.

Tagy: , , , ,

TV Prima archiv pořadů

České Seriály

Vaření na Primě

Reality show

Televizní Pořady

Ostatní TV archivy

Online odkazy

Zahrajte si hry online a zdarma... Nebo vyzkoušejte nový herní web, na kterém si můžete zahrát Pro všechny fanynky tohoto seriálu máme připravené hry online pro všechny.